Joie I-Plenti turvatool 76-150cm, Oyster

Tootekood: 268306
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 35tp
Hind:
303,98 €
Kogus: - +

Videoi-Plenti TM turvatool

 

Pikema turvarihmade kinnitusega turvatool

See esmaklassiline turvatool pakub ökonoomsetele ja disainiteadlikele lapsevanematele pikaajalise ja ruumisäästliku lahenduse peale seda, kui laps on turvahällist välja kasvanud. i-Plenti™ turvatooli mudel vastab kõrgeimatele i-size turvastandarditele, millega tehakse ka külgkokkupõrke turvatestid ja sellel on praktilised funktsioonid, mida on lihtne iga päev kasutada, kogu kasvuea jooksul.

 

Funktsioonid

 

Turvaline ja pikaajaline

i-Plenti turvatool on täis esmaklassilisi turvalisi omadusi ja luksuslikke detaile. See on i-Size sertifikaadiga, pikema turvarihmade kinnitusajaga turvatool, mis on taskukohane. Ainus turvatool, mida laps vajab vanuses alates 15 kuud kuni 12 aastat, ning mis vastab kõrgeimatele i-size turvastandarditele. Kaunistatud Joie kõige luksuslikuma stiiliga, et saaksite eelarvest kinni pidada, ilma et see ohustaks turvalisust või stiili.

 

Pikem 5-punkti turvarihmadega kinnitus

5-punkti turvarihmad sobivad lastele kaaluga kuni 19,5 kg või 105cm pikkuseni (umbes 4,5 eluaastat), jaotades löögijõu nende tugevaimatele kehaosadele ja välistades avarii olukorras väljalendamise ohu. Ideaalne lastele, kes ei ole veel valmis lihtsalt turvavööga korralikult sõitma, pika kasutusega turvarihmad hoiavad lapse kogu autosõidu ajal kindlalt paigal, isegi kui nad siplevad või magavad.

 

Auto Adjust™ küljekaitse paneelid

Teie kasvav laps ei tunne end pikemaks kasvades lömastatuna: AutoAdjust™ külgmised paneelid laienevad automaatselt, kui peatoe üles tõstate, andes reisijale rohkem õlaruumi, et turvaistmel mugavalt istuda.

 

Pehmendus väiksematele

Tänu pehmele istumisosa pehmendusele, mis tagab mugava ja turvalise istumise ka väiksematele reisijatele, sobib see mudel lastele alates 15-kuud. Lihtsalt eemaldage pehmendus ja reguleerige peatugi, kui laps kasvab, et ta saaks nautida turvalist ja mugavat sõitu kogu tee väikelapse east suure lapse eani.

 

Reguleeritav seljatugi

Luksuslik 3-asendiga seljatugi sobib lastele, kes soovivad näha vaatamisväärsusi, toetuda uinakuks või jalgu sirutada. Ilma uuesti installimiseta saavad lapsevanemad lamamisasendit kiiresti reguleerida, et tagada kohandatud mugavus liikvel olles.

 

Täiendav külgkokkupõrke kaitse

Turvatoolile lisavad turvalisust 5-kihilised külgkokkupõrke kaitse kihid, mis vastavad kõrgeimatele i-size turvastandarditele. Tugevdatud terasest kest loob ülitugeva aluse ning tipptasemel Tri-Protect™ 3-kihiline peatugi sisaldab muuhulgas löögijõudu vähendavat vahtu ja Intelli-Fit™ mäluvahust kihti, mis hajutab löögijõudu, et kaitsta endiselt habrast pead ja kaela. Täiendava kaitsevahendina kinnituvad Guard Surround Safety™- külgkokkupõrke kaitsepaneelid peatoe mõlemale küljele, et hajutada kokkupõrke ajal löögijõudu.

 

Terasest tugevdus

Tugevdatud terasest kest loob i-Plenti™ turvatoolile ülitugeva aluse, pakkudes tugevat külgkokkupõrke kaitset, mis võitleb tugevaimate löögijõudude vastu.

 

Grow Together™ peatugi

Ühe käega reguleeritavad, 9-kõrgusega peatugi ja turvarihmade süsteem reguleeruvad üheaegselt, mis tagab õige sobivuse kasvavatele lastele ja ei mingit hullumeelset mitmekordset turvarihmade reguleerimist hõivatud lapsevanematele!

 

Magnetiga turvarihmade hoidjad

Turvarihmade kinnitamiseks pole vaja teist kätepaari, tänu magnetilistele turvarihmaklambrite hoidjatele, mis kavalalt hoiavad turvarihmad avatuna ning ei lase turvarihmadel lapse selja taha vajuda.

 

Paigaldus ja kasutusaeg

 • Sobilik näoga sõidusuunas, lastele pikkuses 76–150cm (15 kuud kuni umbes 12 aastat), kohandatav turvarihmadega turvatoolist grupp 2/3, kõrge seljatoega turvatooliks.
 • 5-punkti turvarihmadega kinnitusega sobilik, lastele pikkusega 76cm-105cm või 19,5kg (15 kuud kuni ca 4,5 aastat). Kui laps on kinnitatud 5-punkti turvarihmadega siis on turvatool vaja kinnitada lisaks ISOFIX kinnitusele ka ülemise Top Tether kinnitusrihmaga.
 • Sõiduki turvavöö kinnitusega sobilik lastele pikkuses 100cm-150cm (ca 3,5-12 aastat) ISOFIX-kinnitused loovad lihtsa ja turvalise paigalduse ning värvilised indikaatorid annavad visuaalselt märku, et turvaiste on õigesti kinnitatud.

 

Turvalisus:

 • Vastab kõrgeimatele i-Size turvastandarditele, sealhulgas külgkokkupõrke testidele.
 • Vastab i-Size sertifikaadile, mis nõuab ISOFIX-kinnitustega paigaldust ja tagab täiusliku sobivuse i-Size märgistusega sõidukitele.
 • Tri-Protect™ kolmekihiline petugi, mis sisaldab külgkokkupõrke kaitset ja Intelli-Fit™ mäluvahust kihti, mis suurendab imavust ja mugavust.
 • Guard Surround Safety™ küljekaitse paneelid pakuvad ekstra tugevat külgkokkupõrke kaitset, koos eemaldatavate küljekaitse paneelidega, mis kinnitatakse turvaistme peatoe mõlemale küljele.
 • Ülimalt vastupidav terasarmatuur loob turvalise ja elastse kesta.

 

Mugavus:

 • 3-asendiga, reguleeritav seljatugi pakub liikvel olles pingevaba sõitu.
 • 9-kõrgusega peatugi ja AutoAdjust™automaatselt laienevad õlapaneelid, võimaldavad turvaistmel kasvada koos lapsega kõrgemaks ja laiemaks, et tagada ruumikas mugavus kõikjal.
 • Eemaldatavad pehmendused võimaldavad teil luua lapsele kohandatud sobivus, kui nad turvahällist välja kasvavad ja suuremaks kasvavad.
 • Pehmed kangad pakuvad mugavat ja hubast elamust nii lühikesteks kui pikkadeks reisideks.
 • Turvatooli ventilatsioonipaneelid võimaldavad õhuringlust, et laps tunneks end värskena kõikidel aastaaegadel.

 

Sobivus:

 • GrowTogether™ peatugi ja turvarihmad kohanduvad samaaegselt, see tagab kohandatud sobivuse igas kasvueas– turvarihmade uuesti reguleerimist pole vaja.
 • Magnetilised pandlahoidjad muudavad turvarihmade kinnitamise imelihtsaks, kuna hoiavad turvarihmad avatune, et saaksite lapse mugavalt turvatooli tõsta.
 • Top tether kinnitusrihm ja ISOFIX-kinnitustega paigaldus (tugijala asemel), säästavad ruumi väiksemates sõidukites.
 • 5-punkti turvarihmad hoiustatakse tooli laekasse, kui turvatool on kohandatud suuremale lapsele sobivaks.
 • Värvilised turvavöösuunajad pakuvad intuitiivset ja turvalist paigaldamist, kui laps kinnitatakse sõiduki turvavööga.
 • Kangast katted on pestavad ja kiireks puhastamiseks kergesti eemaldatavad.

 

Tehniline info:

 • Toote kaal: 13,00 kg (kaal ei sisalda pehmendust)
 • Toote mõõtmed: L 53-58 x L 47-58 x K 63-80 cm
 • Seljatoe kaldenurk maksimaalselt kallutatud: madalaim peatugi L 57,6 x L 46,5 x K 62,8 cm
 • Seljatoe kaldenurk maksimaalselt kallutatud: kõrgeim peatugi L 57,6 x L 51 x K 79 cm
 • Vastab standarditele: ECE R129/03 ja i-Size sertifikaat
Sarnased tooted
Tootekood: 22551 ,   Tarneaeg: 5-7tp
242,98 €
Tootekood: 262372 ,   Tarneaeg: 3-6tp
498,17 €
Tootekood: 276590 ,   Tarneaeg: 5-7tp
199,00 € (20%)
249,00 €
Tootekood: 276589 ,   Tarneaeg: 3-6tp
199,00 € (20%)
249,00 €
Tootekood: 280889 ,   Tarneaeg: 3-7tp
159,00 € (18%)
195,00 €