Ostutingimused

 

NB! BEEBILe.ee kontor töötab 10-13.00

KÕIK KÜSIMUSED PALUME SAATA info@beebile.ee

 

 

 

 

 

Beebile.ee ladu töötab E-R 10-13.00

Kiirete küsimustega palume kirjutada: info@beebile.ee

 

 

 

Ostu sooritamise ja tellimuse eest tasumisega kinnitab ostja, et on tutvunud ostutingimustega!

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Beebile.ee e-poe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud). Kui muutunud on tarneaeg informeerib Müüja Tellijat, kes kinnitab soovi korral tellimuse tühistamise/nõustumise ooteaja pikenemise kohta.

Teavet tellimise kohta saab  meili teel: meie@beebile.ee; info@beebile.ee

NB! Kontrolli, et tellimuses esitatud telefon, aadresse ja meili aadress oleks korrektne.

 

TELLIMUSE EEST TASUMINE

1. Beebile.ee e-poes olevad hinnad on kõik EUR-s ja sisealdavad käibemaksu.

2. Kauba komplekteerimine ja väljastamine toimub peale arve  tasumist näidatud arvelduskontole. Arvega maksmise korral on arvele märgitud maksekuupäev. Kui näidatud tähtajaks ei ole arvel näidatud summa laekunud siis esitatud tellimus tühistatakse. Kui sa soovid pikemat maksetähtaega, siis palun anna sellest teada.

 

TELLIMUSTE TÄITMISE TÄHTAEG

Tellimus täidetakse beebile.ee poolt esimesel võimaluse ja vastavalt tellitud toote tarneajale (tarneajad võivad toodetel olla erinevad). Kauba juures olev tarneaeg näitab mitme tp jooksul kaup laost kliendile teele pannakse. Kohe laos olevad kaubad jõuavad kliendini üldjuhul 1-5tp jooksul.

NB! Jälgige ka toote juures olevat tarneaega - kui kauba juures on märgitud tarneajaks 7 tp, siis see tähendab, et kaup jõuab 7 tööpäeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile. Tarneaeg hakkab kehtima alates arve laekumisele järgnevast kuupäevast.

NB! Kui tellimuses on mitu toodet, võib kauba väljastamine kliendile toimuda pikema tarneaja järgi.

NB!Kui kliendi poolt tellitud kaup on hetkel otsa lõppenud, teavitatakse teid võimalikust tarneajast.

Et kaup jõuaks tõrgeteta teieni, kontrollige palun aadressi ja telefoni nr. õigsust.

Kui kaubal esineb mingi puudus või on toote seisukord halvenenud transpordiga, palume meid teavitada sellest esimesel võimalusel kas telefonitsi või e-meilile. Kindlasti teha pakendist pilt!

 

PRETENSIOONIDE ESITAMINE

Toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg seaduses (VÕS) ettenähtud korras.

Palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning järgida vastavaid instruktsioone. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote loomulikust kulumisest.

Pretensioonide esitamise aluseks on tellimuse originaalarve.

NB! Kui tootel on ilmnenud viga, siis esimesel võimalusel tuleb sellest teavitada vabas vormis info@beebile.ee, kuhu on lisatud järgmised andmed: arve nr., ostukuupäev, tootel ilmnenud probleem, kontakttelefon, lisana mõned pildid probleemsest kohast.

NB! Kauba kättesaamisel on kohustatud klient kontollima kauba üle ja probleemide korral teavitama sellest hiljemalt 5p jooksul (vale toode, toode on kohaletoimetamisel kahjustada saanud jne)

Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tellijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Kaubal puuduse ilmnemisel tuleb koheselt lõpetada selle kasutamine!

Põhjendatud pretensiooni puhul kaubaga seotud transpordi kulud kannab müüja.

NB! Kergesti purunevate toodete puhul (sisekummid, täispuhutavad tooted jms ) esitada pretensioonid  5 päeva jooksul. Pretensioon võetakse menetlusse kui viga on ilmnenud esmasel kasutamisel ja ei ole seotud toote valest kasutamisest või kasutamistingimuste rikkumisest.

NB! Toote kuluelementide (lukud, trukid jms) esitada pretensioon 30 päeva jooksul. Pretensioon võetakse menetlusse kui viga o ei ole seotud toote valest kasutamisest või kasutamistingimuste rikkumisest.

 

KAUPADE TAGASTAMINE

Kauba tagastamine lattu toimub ainult  Beebile OÜ lepingulise kulleriga ja tagstuse maksumuse kannab klient.

NB! Kaup peab olema pakendatud transpordikindlalt ja olema  originaalpakendis koos kõikide markeeringutega algsel kujul.

NB! Kauba kättesaamisel on kohustatud klient kontollima kauba üle ja probleemide korral teavitama sellest hiljemalt 5p jooksul (vale toode, toode on kohaletoimetamisel kahjustada saanud jne)

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (vabas vormis), hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt defektiga toode).
Veebipood tagastab tagastatava kauba eest raha peale kauba kättesaamist ja tagastatava kauba kontrolli teostamist 14 tööpäeva jooksul.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti.

Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt pakendist välja võetud aluspesu, ujumisriided, hügieenitooted)

Tagastamisele ei kuulu spetsiaalselt kliendile tellitud tooted (n: nime-ja sünnikuupäevaga numbrimärgid, DVD, spetsiaalselt kliendile tellitud varuosad ja tarvikud jms).

 

 

• Lepingu jõustumine:

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja arve on saadetud kliendi E-meili aadressile BEEBILE OÜ (reg.nr. 11695442) poolt.

Ostu sooritamise ja arve tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimustingimustega!

 

• Lisainfo:

Beebile.ee jätab endale õiguse muuta ja täiendada hinnakirja. Lisainfo toodete, tarne või maksetingimuste kohta telefonil 53543411 või E-meili teel: meie@beebile.ee

Müüjal on õigus muuta pakutavate toodete hindu. Kliendile kehtivad hinnad, mis on E-poes avaldatud tellimuse tegemise hetkel, v.a juhtudel, kui Toote vale hind avaldati tehnilise vea või rikke tõttu.

Lisaks käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigis vastuvõetud seadusi. (VÕS, Tarbijakaitseseadus).

 

Privaatsus

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.