Kandelina Amazonas Carry Sling 4,5m

Tootekood: Lollipop
Kaubamärk: Amazonas
Ühik: tk
Tarneaeg: 7tp
Hind: 55,92 €
45,75 €
Kogus: - +

VideoKandelinad aitavad kaasa lapse emotsionaalsele, kognitiivsele ja motoorsele arengule.
Sobivad ka imikutele esimestest elupäevadest alates.
Toetavad suurepäraselt imiku selgroogu, puusasid ja kaela.

Carry Sling kandelina on tehtud spetsiaalsest käsitsi kootud puuvillasest materjalist, mis garanteerib riidele pikkupidi tugevuse ja stabiilsuse ning diagonaalselt sobiva venivuse. Selline riie  aitab mugavalt ja kindlalt  toetada lapse keha.

Kõik AMAZONAS Carry Sling kandelinad on tehtud õhukesest 100% puuvillasest materjalist, mis on kerge ja õhku läbilaskev ning tänu sellele on neid mugav kasutada ka suvisel ajal. Sileda kanga pealispinna tõttu on ka sõlmede sidumine lihtne.

Mõlemas kandelina otsas on topeltkandid, mis takistavad kanga väljavenimist. Kandelina otsad on kitsamad, mistõttu on see kergem ning sõlmed näevad väiksemad ja ilusamad välja.

Tootega on kaasas piltidega illustreeritud kasutusjuhend, et kandelina sidumine oleks lihtne.

Imikutel on sündides kumer selgroog.  9 kuu jooksul ema kõhus on selgroog areneneud selliselt, et mahtuda sinna võimalikult hästi. Peale sündi hakkab selgroog tasapidi sirgenema. See on aeglane protsess, mis võtab aega terve aasta ning lõppeb siis kui laps teeb oma esimesi iseseisvaid samme. Samuti on sündides lapse jalad kõverdatud tänu vähesele ruumile ema kõhus. Imiku puusaliigesed on sellised, mis täiskasvanul näeks välja nagu liigesest väljas puusad, see on aga tegelikult puusaliigese õigeks arenguks hädavajalikud. Peale sündi, mil imiku luud on pehmed, hakkavad need 12-kuulise perioodi jooksul tugevnema ning sirgenema. Selle perioodi jooksul kasvavad puusaliigesed õigesse asendisse. Puusaliigese õigeks arenguks tuleks lapse jalgu hoida vabas asendis ning mitte neid ebaloomulikult sirutada.

Need meditsiinilised faktid aitavad teil mõista oma arenevat last. Last on parem kanda oma keha läheduses kui teda vankris ringi lükata. Kokkuvõtteks kontrollige, et imiku selg oleks kumeras asendis ning põlved saaksid olla põlvest kõverdatult.

Õige viis kuidas kanda oma last

Ükskõik millise AMAZONAS kandekoti või -lina te valite (Carry Sling, Carry Baby, Jersey Sling, Ring Sling, Smart Carrier või meie Mei Tai) kõik need on meditsiiniliselt sobivad teie lapse turvaliseks kandmiseks:

- AMAZONAS kandevahendid toetavad teie last mugavalt ja turvaliselt, näod vastamisi kandjaga ning nendes kõigis on piisavalt ruumi lapse C-kujulisele seljale.
- Piisavalt laiad ja tugevad kangad, milledes laps saab istuda, toetavad last ideaalselt – lapse raskus jaotub ühtlaselt kogu kehale ning ei koorma liigselt ühtegi piirkonda.
- AMAZONAS kandevahendid tagavad lapse selgroo, puusaliigese ja jalgade vaba oleku, mis on väga tähtis puusaliigese õigeks arenguks.

 

Sarnased tooted
Tootekood: MT-Tree ,   Tarneaeg: 2-5tp
49,82 €
Tootekood: MT-Blueberry ,   Tarneaeg: 2-5tp
49,82 €
Tootekood: BBM ,   Tarneaeg: 1-3tp
151,48 € (12%)
172,73 €
Tootekood: 247102 ,   Tarneaeg: 2-5tp
134,20 €
Tootekood: 258985 ,   Tarneaeg: 30tp
134,20 €